Firma ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. IČO 65469119


ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. (65469119) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Nádražní 3114/28, Ostrava 702 00. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 23. 10. 1990 a je stále aktivní. ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. na Justice.cz

Výpis dat pro ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Soud Krajský soud v Ostravě 8
Spisová značka L 17191
IČO (identifikační číslo osoby) 65469119
Jméno ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Vzniklá dne 23.10.1990
Zapsána dne 1.1.2014
ZO nepřijímá vlastní stanovy a řídí se stanovami OS DLV, které jsou uloženy ve Sbírce listin rejstříkového soudu. 15.6.2017

Aktuální kontaktní údaje ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Sídlo ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Platnost údajů od - do
Adresa Nádražní 3114/28 , Ostrava 702 00 1.1.2014

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

IČO: 65469119
Firma: ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
Právní forma: Pobočná odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Okres: Ostrava-město
Základní územní jednotka: Moravská Ostrava a Přívoz
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem soukromé národní
Datum vzniku: 23.10.1990

Sídlo ZO - odborového svazu pracovníků dřevozpracující odvětví, lesního a vodního hospodářství Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Sídlo: Nádražní 3114/28 NEOAD, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz 729 71

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Činnosti odborových svazů

Podobné firmy

tracking image