Firma ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. IČO 65891279


ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. (65891279) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Jiráskova 613/13, Valašské Meziříčí 757 01. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 9. 7. 1992 a je stále aktivní. ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. na Justice.cz

Výpis dat pro ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.

Soud Krajský soud v Ostravě 8
Spisová značka L 18089
IČO (identifikační číslo osoby) 65891279
Jméno ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Vzniklá dne 9.7.1992
Zapsána dne 1.1.2014

Aktuální kontaktní údaje ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.

Sídlo ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.

Platnost údajů od - do
Adresa Jiráskova 613/13 , Valašské Meziříčí 757 01 1.1.2014

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.

IČO: 65891279
Firma: ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.
Právní forma: Pobočná odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Okres: Vsetín
Základní územní jednotka: Valašské Meziříčí
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem soukromé národní
Datum vzniku: 9.7.1992

Sídlo ZO Odborového svazu pracovníků dopravy, silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy ALPINE stavební společnost CZ, s.r.o.

Sídlo: Jiráskova 613/13, Valašské Meziříčí 757 01

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Činnosti odborových svazů

Podobné firmy

tracking image