Firma Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka IČO 07568797


Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka (07568797) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Kociánka 1/8, Brno 612 00. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 22. 9. 2018 a je stále aktivní. Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka na Justice.cz

Výpis dat pro Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka

Soud Krajský soud v Brně 7
Spisová značka L 25439
IČO (identifikační číslo osoby) 07568797
Jméno Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Původ firmy Tuzemská
Zapsána dne 22.9.2018

Aktuální kontaktní údaje Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka

Sídlo Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Domov pro seniory Kociánka

Platnost údajů od - do
Adresa Kociánka 1/8 , Brno 612 00 22.9.2018

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Podobné firmy

tracking image