Firma Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. IČO 04621531


Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. (04621531) je Odborová organizace. Sídlí na adrese 129, Holovousy 508 01. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 1. 12. 2015 a je stále aktivní. Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. na Justice.cz

Výpis dat pro Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Soud Krajský soud v Hradci Králové 6
Spisová značka L 12389
IČO (identifikační číslo osoby) 04621531
Jméno Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Vzniklá dne 1.12.2015
Zapsána dne 7.12.2015

Aktuální kontaktní údaje Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Sídlo Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

Platnost údajů od - do
Adresa 129 , Holovousy 508 01 7.12.2015

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.

IČO: 04621531
Firma: Základní organizace Odborového svazu pracovníků vědy a výzkumu Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy, s.r.o.
Právní forma: Pobočná odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Okres: Jičín
Základní územní jednotka: Holovousy
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem soukromé národní
Datum vzniku: 1.12.2015

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Činnosti odborových svazů
tracking image