Firma Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) IČO 08096821


Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) (08096821) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Hněvotínská 976/3, Olomouc 779 00. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 5. 4. 2019 a je stále aktivní. Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) na Justice.cz

Výpis dat pro Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci) na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci)

Soud Krajský soud v Ostravě 8
Spisová značka L 18553
IČO (identifikační číslo osoby) 08096821
Jméno Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci)
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Původ firmy Tuzemská
Zapsána dne 5.4.2019

Aktuální kontaktní údaje Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci)

Sídlo Základní odborová organizace Vysokoškolského odborového svazu Fakulta zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci (ZO VOS FZV UP v Olomouci)

Platnost údajů od - do
Adresa Hněvotínská 976/3 , Olomouc 779 00 5.4.2019

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

tracking image