Firma Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace IČO 06322565


Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace (06322565) je Příspěvková organizace. Sídlí na adrese Husova 156/21, Praha 110 00. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 1. 5. 2017 a je stále aktivní. Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace na Justice.cz

Výpis dat pro Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Soud Městský soud v Praze 1
Spisová značka Pr 1593
IČO (identifikační číslo osoby) 06322565
Jméno Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace
Právní forma podnikání Příspěvková organizace
Aktivní ANO
Původ firmy Tuzemská
Vzniklá dne 1.5.2017
Zapsána dne 22.8.2017

Aktuální kontaktní údaje Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Sídlo Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Platnost údajů od - do
Adresa Husova 156/21 , Praha 110 00 22.8.2017

Předmět činnosti Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Platnost údajů od - do
Hlavním účelem zřízení příspěvkové organizace je zabezpečení zájmů a potřeb Středočeského kraje v oblasti rozvoje cestovního ruchu na území Středočeského kraje, propagace cestovního ruchu a turistických možností regionu Střední Čechy a rozvoje spolupráce relevantních aktérů cestovního ruchu s působností či dopadem na region Střední Čechy. Předmět činnosti příspěvkové organizace: -propagace cestovního ruchu a turistických možností ve Středočeském kraji, -tvorba a propagování produktů cestovního ruchu ve Středočeském kraji, -podpora údržby stávající turistické infrastruktury a její smysluplné rozšiřování, -podpora získávání a předávání informací v cestovním ruchu s důrazem na spolupráci informačních center a její koordinaci, vytváření jednotného informačního systému -poradenství v oblasti cestovního ruchu, sledování nových trendů v této oblasti včetně spolupráce se zahraničními subjekty, -koordinace prezentace turistických nabídek ve Středočeském kraji na tuzemských i zahraničních výstavách a veletrzích cestovního ruchu, -spolupráce na tvorbě koncepčních a strategických dokumentů, -podpora vzniku organizačních struktur v turistických regionech a oblastech Středočeského kraje a vytváření podmínek pro jejich stabilizaci, -spolupráce s dalšími subjekty při zvyšování nabídek v oblasti cestovního ruchu, zejména provozovateli a správci památkových objektů, přírodních zajímavostí, orgány státní památkové péče a ochrany přírody, organizátory kulturních a sportovních podniků a n eziskovými organizacemi, -spolupráce při získávání finanční podpory jednotlivých rozvojových aktivit v oblasti cestovního ruchu, případně tvorba vlastních grantových programů na podporu těchto aktivit, -spolupráce s ostatními státními, veřejnými i soukromými organizacemi a sdruženími pro rozvoj cestovního ruchu v České republice, -provozování a údržba vlastních turistických a rekreačních objektů. -další činnosti pro zřizovatele v rámci rozvoje, propagace a řízení cestovního ruchu. 22.8.2017

vedení firmy Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Statutární orgán Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace

Platnost údajů od - do
Ředitelka jedná jménem příspěvkové organizace samostatně. 22.8.2017
ředitelka PhDr. Nora Dolanská MBA
Vznik funkce 1.5.2017
Adresa: Navrátilova 1559/9 , Praha 110 00

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

tracking image