Firma Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. IČO 75052491


Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. (75052491) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Přemyslova 1106/19, Hradec Králové 500 08. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 7. 6. 2005 a je stále aktivní. Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. na Justice.cz

Výpis dat pro Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.

Soud Krajský soud v Hradci Králové 6
Spisová značka L 11648
IČO (identifikační číslo osoby) 75052491
Jméno Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Vzniklá dne 7.6.2005
Zapsána dne 1.1.2014

Aktuální kontaktní údaje Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.

Sídlo Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.

Platnost údajů od - do
Adresa Přemyslova 1106/19 , Hradec Králové 500 08 1.1.2014

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.

IČO: 75052491
Firma: Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.
Právní forma: Pobočná odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Okres: Hradec Králové
Základní územní jednotka: Hradec Králové
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem soukromé národní
Datum vzniku: 7.6.2005

Sídlo Sdružení základních organizací, Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Lesy České republiky, s.p.

Sídlo: Přemyslova 1106/19, Hradec Králové 500 08

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Činnosti odborových svazů

Podobné firmy

tracking image