Firma Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. IČO 70930058


Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. (70930058) je Odborová organizace. Sídlí na adrese Kojetínská 3666/64, Kroměříž 767 01. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 22. 8. 2001 a je stále aktivní. Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. na Justice.cz

Výpis dat pro Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Soud Krajský soud v Brně 7
Spisová značka L 24567
IČO (identifikační číslo osoby) 70930058
Jméno Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Právní forma podnikání Odborová organizace
Aktivní ANO
Vzniklá dne 22.8.2001
Zapsána dne 1.1.2014
ZO nepřijímá vlastní stanovy a řídí se stanovami OS DLV, které jsou uloženy ve Sbírce listin rejstříkového soudu. 22.3.2017

Aktuální kontaktní údaje Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Sídlo Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Platnost údajů od - do
Adresa Kojetínská 3666/64 , Kroměříž 767 01 1.1.2014

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

IČO: 70930058
Firma: Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
Právní forma: Pobočná odborová organizace a organizace zaměstnavatelů
Okres: Kroměříž
Základní územní jednotka: Kroměříž
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Neziskové instituce sloužící domácnostem soukromé národní
Datum vzniku: 22.8.2001

Sídlo Odborový svaz pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v České republice, Základní organizace Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Sídlo: Kojetínská 3666/64, Kroměříž 767 01

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Činnosti odborových svazů

Podobné firmy

tracking image