Firma " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. IČO 41324307


" Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík.

" Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. (41324307) je Společnost s ručením omezeným. Sídlí na adrese Komenského 1180, Kadaň 432 01. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 17. 6. 1991 a je stále aktivní. " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. na Justice.cz

Výpis dat pro " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Soud Krajský soud v Ústí nad Labem 5
Spisová značka C 520
IČO (identifikační číslo osoby) 41324307
Jméno " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.
Právní forma podnikání Společnost s ručením omezeným
Aktivní ANO
Původ firmy Tuzemská
Zapsána dne 17.6.1991
Údaje o založení: Obchodní společnost byla založena společenskou smlouvou ze dne 7.6.1991. 17.6.1991

Aktuální kontaktní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Kapitál " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

zakladni jmění 100 000 Kč
Splaceno -
Platnost od - do 17.6.1991

Sídlo " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
Adresa Komenského 1180 , Kadaň 432 01 17.6.1991

Předmět podnikání " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
obchod se stavebním materiálem 17.6.1991
obstarávání stavebních prací 17.6.1991
obchod s higienicko-sanitním materiálem 17.6.1991
dodávání těchto výkonů právnickým a fyzickým osobám 17.6.1991
importní a exportní obchody v rozsahu nevyžadujícím zvláštní oprávnění 17.6.1991

vedení firmy " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Statutární orgán " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
Hlavní obchodní vedoucí zastupuje obchodní společnost vůči třetím osobám. Obchodní vedoucí pro ČSFR zastupuje společnost vždy společně s hlavním obchodním vedoucím v ČSFR bez omezení. Podepisování za společnost se děje tak, že k obchodnímu názvu (firmě) společnosti připojí svůj podpis - hlavní obchodní vedoucí - obchodní vedoucí pro ČSFR. 17.6.1991
Hlavní obchodní vedoucí Dr. Kraft Wasem 17.6.1991
Adresa: Spolková republika Německo
Bernburg, Kesslertstrasse 1a
Obchodní vedoucí pro ČSFR Manfred Nestler 17.6.1991
Adresa: Komenského 1180 , Kadaň 432 01

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

IČO: 41324307
Firma: " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Okres: Chomutov
Základní územní jednotka: Kadaň
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 17.6.1991

Sídlo " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Sídlo: Komenského 1180, Kadaň 432 01

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením
tracking image