Firma " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. IČO 41324307


" Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík, datové schránky.

" Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. (41324307) je Společnost s ručením omezeným. Sídlí na adrese Komenského 1180, 432 01 Kadaň Česká republika. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 17. 6. 1991 a je stále aktivní. " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. nemá žádnou provozovnu a nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. na Justice.cz
Detailní informace o " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. na portal.gov.cz

Výpis dat pro " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Soud Krajský soud v Ústí nad Labem 5
Spisová značka C 520
IČO (identifikační číslo osoby) 41324307
Jméno " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.
Právní forma podnikání Společnost s ručením omezeným
Aktivní ANO
Zapsána dne 17.6.1991
Údaje o založení:Obchodní společnost byla založena společenskou smlouvou ze dne7.6.1991. 17.6.1991

Aktuální kontaktní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Kapitál " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

zakladni jmění 100 000 Kč
Splaceno -
Platnost od - do 17.6.1991

Sídlo " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
Adresa Komenského 1180 , 432 01 Kadaň Česká republika
Kadaň, Komenského 1180, PSČ 43201
17.6.1991

Předmět podnikání " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
obchod se stavebním materiálem 17.6.1991
obstarávání stavebních prací 17.6.1991
obchod s higienicko-sanitním materiálem 17.6.1991
dodávání těchto výkonů právnickým a fyzickým osobám 17.6.1991
importní a exportní obchody v rozsahu nevyžadujícím zvláštníoprávnění 17.6.1991

vedení firmy " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Statutární orgán " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Platnost údajů od - do
Hlavní obchodní vedoucí Dr. Wasem Kraft 17.6.1991
Adresa: Kesslertstrasse 1 , Bernburg Spolková republika Německo
Bernburg, Kesslertstrasse 1a
Obchodní vedoucí pro ČSFR Manfred Nestler 17.6.1991
Adresa: Komenského 1180 , Kadaň Česká republika
Kadaň, Komenského 1180

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

IČO: 41324307
Firma: " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Okres: Chomutov
Základní územní jednotka: Kadaň
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 17.6.1991

Sídlo " Ne Ha Wa " Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.

Sídlo: Komenského 1180, Kadaň 432 01

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením

Výpis z datových schránek

Základní údaje

IČO (identifikační číslo) 41324307
Jméno firmy Ne Ha Wa Export - Import, stavební materiál, stavební hmoty, léky, higienicko-sanitní materiál a stavební výkony, spol. s r.o.
Druh subjektu pravnicke_osoby
Datová schránka n7myy32
tracking image