Firma KOVOS družstvo Teplice IČO 00029289


KOVOS družstvo Teplice má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík.

KOVOS družstvo Teplice (00029289) je Družstvo. Sídlí na adrese Okružní 300, 407 25 Verneřice Česká republika. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 24. 11. 1951 a je stále aktivní. KOVOS družstvo Teplice má celkem pět provozoven a dvě živnosti.

Jako zdroj dat o KOVOS družstvo Teplice nám sloužily tyto stránky:
Detailní informace o KOVOS družstvo Teplice na Justice.cz
Detailní informace o KOVOS družstvo Teplice na rzp.cz

Výpis dat pro KOVOS družstvo Teplice na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis z ochodního rejstříku

Základní údaje KOVOS družstvo Teplice

Soud Krajský soud v Ústí nad Labem 5
Spisová značka DrXXVIII 54
IČO (identifikační číslo osoby) 00029289
Jméno KOVOS družstvo Teplice
Právní forma podnikání Družstvo
Aktivní ANO
Zapsána dne 24.11.1951
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech. 15.8.2014
Členská schůze ze dne 13.9.1997 schválila nové stanovy družstva. 4.2.1998 - 8.5.2004
Členská schůze dne 5.9.1992 schválila podle § 11 zák.č.42/1992Sb., a podle § 513/1991 Sb., nové stanovy družstva přizpůsobenéúpravě v obchodním zákoníku. 13.11.1992 - 8.5.2004
Výše částky převedené do nedělitelného fondu podle § 18 odst.2zák.č.42/1992 Sb.,: 32 099 000,- Kčs. 13.11.1992 - 8.5.2004
čl. 18 stanov:Člen je povinen podle rozhodnutí členské schůze přispět k úhraděztráty družstva vykázané v ročním účetním výkazu, pokrytíprvotní platební neschopnosti trvající déle než 6 měsícůa úhradě schodku při zrušení družstva likvidací. Uhrazovacípovinnost se týká ztrát a schodků vzniklých za dobu vykonáváníjejich funkce.Uhrazovací povinnost je omezena částkou rovnající se dvojnásobkuzákladního členského podílu každého člena. Předseda družstvaručí desetinásobkem, členové představenstva pětinásobkem,členové přímo řízení předsedou a vedoucí závodu /provozů/seriové výroby trojnásobkem základního podílu. Při souběhuručebních povinností však jen nejvyšší možnou částkou.Částky jimiž členové přispěli k úhradě ztráty družstva, mohoubýt na základě usnesení členské schůze zcela nebo částečněvráceny v průběhu tří let od splnění uhrazovací povinnosti. 9.10.1991 - 24.8.1995
čl. 6 stanov:Člen družstva je povinen při vzniku členství v družstvu uhraditzápisné ve výši 100,- Kčs. 9.10.1991 - 13.11.1992
čl. 16 stanov:Člen družstva je povinen složit při vzniku členství základníčlenský podíl ve výši 2000,- Kčs v hotovosti.Základní členský podíl může být splacen ve splátkách nejpozdějido jednoho roku, přičemž 25% členského podílu je člen povinensložit do jednoho měsíce od vzniku členství. 9.10.1991 - 13.11.1992
Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaJaroslav Nachtman, jako místopředsedaHelena VolhejnováRudolf LukášFrantišek UngermanViktor VaňhaJosef ŠavrdaZdeněk PrskavecOlga GabčanováBlanka Horníková 19.11.1987 - 18.5.1990
Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaJaroslav Nachtman, jako místopředsedaHelena VolhejnováMichal StrnadelRudolf LukášFrantišek UngermanViktor Vaňha 18.2.1983 - 18.5.1990
Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaVáclav Polanský, jako místopředsedaHelena VolhejnováJaroslava ČiperováStanislav KovářBronislav Čmelík 21.12.1978 - 18.5.1990
Výkonným a řídícím orgánem družstva je představenstvo družstvaskládající se z 5 až 11 členů volených výroční členskou schůzí(shromážděním delegátů) na dobu tří let. Představenstvo volí zesvého středu předsedu a místopředsedu družstva. 20.11.1974 - 9.10.1991
Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Šnek, jako předsedaVáclav Polanský, jako místopředsedaJaroslav NachtmannJaroslav PlatilHelena VolhejnováJindřiška Záklasníková 1.8.1974 - 1.8.1974
Touto členskou schůzí byly přijaty a zapisují se změny článkůstanov výrobního družstva: článek 3 odst.1, čl.9 písm.b, čl.16a,čl.36a odst.2, čl.42 odst.1 písm.b, čl.44 odst.5, čl.48 odst.1,čl.49 odst.3, čl.59 odst.5. 18.1.1972 - 8.5.2004
Tyto změny stanov výrobního družstva byly schváleny Českýmsvazem výrobních družstev dne 10.srpna 1971 podle § 90 odst.2hospodářského zákoníka číslo 119/1964 Sb.. 18.1.1972 - 8.5.2004
Výroční členskou schůzí konanou dne 27.března 1970 byly přijatynové vzorné stanovy, které byly schváleny podle § 90 odst.2hospodářského zákoníku číslo 109/1964 Sb. Českým svazemvýrobních družstev v Praze. 15.10.1970 - 8.5.2004
Výroční členskou schůzí ze dne 19.dubna 1969 byly přijaty novéstanovy družstva, schválené Českým svazem výrobních družsteva provedeny změny v představenstvu. 24.6.1969 - 8.5.2004
Nejvyšším orgánem družstva je členská schůze (shromážděnídelegátů). 24.6.1969 - 24.8.1995
Členský podíl činí 500 Kčs, členové ručí za ztráty družstva dovýše dvojnásobku podílu. 24.6.1969 - 9.10.1991
Podnikatelským orgánem družstva je představenstvo, skládající sez 9 - 13 členů volených členskou schůzí na období 5 let.Představenstvo volí každý rok ze svého středu předsedu amístopředsedu představenstva. Představenstvo rozhoduje ojmenování a odvolání ředitele, který podle usnesenípředstavenstva řídí operativně hospodářskou činnost družstva arozhoduje o všech záležitostech, které nejsou stanovamivyhraženy členské schůzi nebo představenstvu. 24.6.1969 - 20.11.1974
Opětovně byli zvoleni:František Tomášek, předsedaVladimír Slepička, místopředsedaZdeněk KubátVáclav HlaváčJaroslav HřebíkDrahomír Sýkora 7.3.1969 - 24.6.1969
Výroční členskou schůzí ze dne 18.3.1967 byly přijaty změnystanov v čl.1, čl.2 odst.1, 6 odst.2,3, čl.9 odst.1 písm.c.d.,čl.14, 42 odst.1, 44 odst.4, 47, 53 odst.3,54,59,60,61,62s drobnými úpravami podle souhlasu dle usnesení představenstvaSvazu výrobních družstev v Praze z 22.2.1967. 19.9.1967 - 8.5.2004
Zapisuje se nové znění článku 60 odst. 1 družstevních stanov,vzhledem k nové úpravě důchodové daně. 12.5.1966 - 8.5.2004
Členskou schůzí ze dne 18.12.1965 přijaty od 1.1.1966 novévzorové stanovy vydané Ústředním svazem výrobních družstevv Praze, odpovídající ustanovením hospodářského zákoníkua změněn název družstva. 11.2.1966 - 8.5.2004
Stanovy družstva byly schváleny dne 31.12.1965 Krajským svazemvýrobních družstev v Ústí nad Labem se sídlem v Liberci. 11.2.1966 - 8.5.2004
Opětovně byli zvoleni:František Tomášek, jako předsedaJindra ZáklasníkováPetr Linhart 7.7.1964 - 24.6.1969
Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková 13.8.1963 - 24.6.1969
Opětovně byli zvoleni:František KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška ZáklasníkováJosef BorlFrantišek ManyokiIvan ŠvajkaVěra HejtmánkováFrantišek Hájek 13.8.1963 - 24.6.1969
Členové náhradního výboru:Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaJindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89. 20.11.1962 - 24.6.1969
Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaJaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková 20.11.1962 - 13.8.1963
Opětovně byli zvoleni:Jaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubAntonín ŠvestkaJindřiška ZáklasníkováJosef BorlFrantišek ManyokiIvan ŠvajkaVěra HejtmánkováFrantišek Hájek 20.11.1962 - 13.8.1963
Členové náhradního výboru:Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaVladimír Kalaš, bytem Trnovany, Doubravská 836/27Jindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89. 15.4.1959 - 20.11.1962
Opětovně byli zvoleni do výboru:Antonín ŠvestkaJaroslav Aim, jako předsedaFrantišek KlaubVladimír KalašAntonín ŠvestkaJindřiška Záklasníková 15.4.1959 - 20.11.1962
Členové náhradního výboru:Miroslav Malý, bytem Teplice, K.Čapka 25Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Jaroslav Aim, bytem Teplice I, 28.října 891/11, jako předsedaFrantišek Klaub, bytem Teplice-Trnovany, Šmeralova 1045/4, jakomístopředsedaVladimír Kalaš, bytem Trnovany, Doubravská 836/27Vladimír Procházka, bytem Teplice II, Koněvova 29Josef Žatečka, bytem Boletice n.L., Spojenců 135Jiří Urban, bytem Teplice, Bratislavská 2007Jindřiška Záklasníková, bytem Úštěk, Podskalská 89. 29.5.1958 - 15.4.1959
Opětovně byli zvoleni do výboru:Miloslav MalýAntonín Švestka 29.5.1958 - 15.4.1959
Členové náhradního výboru:Oldřich Dubšar, bytem Ústí nad Labem, jako předsedaKarel Krupka, bytem Teplice II, Engelsova 35Václav Kratochvíl, bytem Úštěk čp.34Vladimír Hlaváček, bytem Děčín, nám.5.května 5Miroslav Malý, bytem Teplice, K.Čapka 25Antonín Švestka, bytem Teplice, Duchcovská 258Josef Mitterwald, bytem TrmiceJosef Novotný, bytem BožtěšiceIng. Vilém Nejedlý, bytem Teplice 3.1.1957 - 29.5.1958
Náhradní výbor:Jaroslav Švadlena, bytem Ústí nad Labem - Klíše, V osadě 7Otylie Peřková, bytem Teplice, Dubská 15/51. 3.1.1957 - 3.1.1957
Členové ručí mimo svůj podíl ještě další částkou ve výšidvojnásobku podílu. 7.3.1955 - 9.10.1991
Členský podíl činí 500 Kčs a je splatný do 1 roku od přijetí začlena. 7.3.1955 - 24.6.1969
Opětovně byli do výboru zvoleni:Gustav OndráčekRůžena Tomíčková, bytem Teplice, Americká 4Jan Cyterák, bytem Velemín čp.84. 7.3.1955 - 24.6.1969
Opětovně byli do výboru zvoleni:Gustav Ondráček, jako předsedaJosef SchusserAntonín Zetek. 7.3.1955 - 7.3.1955
Údaje o zřízení podniku:Družstvo bylo založeno na stanovách přijatých v ustavující valnéhromadě, konané dne 2.dubna 1948, které byly nahraženy zcelanovými stanovami, přijatými valnou hromadou dne 30.12.1949a dodatku k těmto novým stanovám přijatém na valné hromadě dne15.11.1951, a odpovídají tyto stanovy § 157 ústavy z 9.5.1948. 24.11.1951 - 8.5.2004
Převod proveden z moci úřední. 24.11.1951 - 8.5.2004
Členský podíl činí 1000 Kčs a musí být podle rozhodnutípředstavenstva zaplacen buď najednou nebo v přiměřenýchsplátkách do jednoho roku od přijetí žadatele za člena. 24.11.1951 - 7.3.1955
Ručení: Každý člen ručí za závazky družstva nejen převzatýmipodíly nýbrž ještě další částkou 1000 Kčs za každý podíl. 24.11.1951 - 7.3.1955

Aktuální kontaktní údaje KOVOS družstvo Teplice

Kapitál KOVOS družstvo Teplice

zakladni jmění 3 000 000 Kč
Splaceno -
Platnost od - do 13.11.1992

Sídlo KOVOS družstvo Teplice

Platnost údajů od - do
Adresa Okružní 300 , 407 25 Verneřice Česká republika
Okružní 300, 407 25 Verneřice
7.1.2013
Adresa Okružní 300 , 407 25 Verneřice Česká republika
Verneřice, Okružní 300, PSČ 40725
6.8.2012 - 7.1.2013
Adresa Dlouhá 39 , 415 44 Teplice Česká republika
Teplice, Dlouhá 39, PSČ 41544
13.11.1992 - 6.8.2012
Adresa Teplice Česká republika
Teplice
24.11.1951 - 13.11.1992

Předmět podnikání KOVOS družstvo Teplice

Platnost údajů od - do
velkoobchod 23.7.2005
specializovaný maloobchod 23.7.2005
výroba kovového spotřebního zboží 23.7.2005
povrchové úpravy a svařování kovů 23.7.2005
poradenská činnost v oblasti výpočetní techniky a software 25.9.1998 - 23.7.2005
přeprava, nákup a prodej zbraní 12.7.1994 - 4.2.1998
nákup, prodej a přeprava střeliva 12.7.1994 - 4.2.1998
zámečnictví 13.11.1992
koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej 13.11.1992 - 23.7.2005
kovovýroba 13.11.1992 - 23.7.2005
povrchová úprava kovo výrobků nástřikem barev 13.11.1992 - 23.7.2005
zámečnictví 13.11.1992 - 23.7.2005
výroba nástrojů 13.11.1992 - 23.7.2005
klempířství 13.11.1992 - 18.8.2000
zednictví 13.11.1992 - 18.8.2000
vodoinstalatérství 13.11.1992 - 18.8.2000
montáž, opravy, rekonstrukce a periodické zkoušky vyhrazenýchtlakových zařízení 13.11.1992 - 18.8.2000
instalace a opravy ústředního vytápění 13.11.1992 - 18.8.2000
revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob 13.11.1992 - 18.8.2000
montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení 13.11.1992 - 4.2.1998
projektová činnost v investiční výstavbě 13.11.1992 - 4.2.1998
prodej motorových vozidel, náhradních dílů a příslušenství 13.11.1992 - 14.11.1996
půjčování motorových vozidel, nákladních a obytných přívěsů 13.11.1992 - 14.11.1996
prodej pohonných hmot a maziv 13.11.1992 - 14.11.1996
opravy motorových vozidel 13.11.1992 - 14.11.1996
a) kovovýroba, dřevovýroba, zpracování plastů, skla a netradičních materiálů, výroba výtahů, výroba potravin 9.10.1991 - 13.11.1992
b) povrchová úprava výrobků 9.10.1991 - 13.11.1992
c) montáže a opravy energetických a žárotechnických zařízení, parních a kapalinových kotlů, plynospotřebičů, ústředního topení, tlakových nádob, výtahů 9.10.1991 - 13.11.1992
d) opravy a údržba mechanických měřících přístrojů, vlastních výrobků, nástrojů, motorových vozidel 9.10.1991 - 13.11.1992
e) opravy, údržba a instalace plynospotřebičů a ústředního topení 9.10.1991 - 13.11.1992
f) odtahová služba 9.10.1991 - 13.11.1992
h) provozování zařízení pro vzdělání, kulturní a sportovní činnost 9.10.1991 - 13.11.1992
i) hlavní a pomocné práce stavební 9.10.1991 - 13.11.1992
j) půjčování průmyslového zboží 9.10.1991 - 13.11.1992
k) revizní, poradenská, projektová a rozpočtová činnost v oborech zdvihacích zařízení, plynoinstalace, plynospotřebiče, elektrozařízení, tlakové zařízení, ústředí vytápění 9.10.1991 - 13.11.1992
l) provádění technických kontrol osobních a užitkových vozidel včetně motocyklů a přípojných vozidel ve stanici technické kontroly 9.10.1991 - 13.11.1992
m) poradenská činnost v oboru autoopravárenství, organizace a řízení, ekonomika, právo, výpočetní technika a stavebnictví 9.10.1991 - 13.11.1992
n) leasingová a nájemní činnost 9.10.1991 - 13.11.1992
o) zahraničně obchodní, velkoobchodní a maloobchodní činnost 9.10.1991 - 13.11.1992
p) prodej, půjčování a zprostředkovatelská činnost v oboru silničních vozidel 9.10.1991 - 13.11.1992
r) ubytovací, stravovací a vzdělávací služby 9.10.1991 - 13.11.1992
Činnosti, ke kterým je třeba zvláštní oprávnění může družstvovykonávat až po získání příslušného oprávnění. 9.10.1991 - 13.11.1992
Výroba v oborech:kovovýroba, zejména strojní obrábění, lisování plechů včetněvýroby lisovacích přípravků a to včetně kooperací, kovovýnábytek, kovové obaly a kazety, jednoduchá elektrická zařízenía výroba atypických výtahů dle zvláštního oprávnění a v jehorozsahu, montáže výtahů, parních kotlů včetně šamotovýchvyzdívek, ústředního topení, plynospotřebičů a propanbutanovýchstanic včetně rozvodu plynu a to dle zvláštního oprávněnía v jeho rozsahu 30.11.1988 - 9.10.1991
projekční činnost dle zvláštního oprávnění a v jeho rozsahuv oboru elektrických výtahů, ústředního vytápění, parovodníchsítí, strojně technologických částí kotelen a rozvodu plynuv budovách včetně rozpočtování a zkapalněného topného plynuv obytných budovách včetně rozpočtování 30.11.1988 - 9.10.1991
poskytování služeb v oborech výše uvedených, zejména opravyparních kotlů včetně šamotových vyzdívek, ústředního topení,plynospotřebičů a výtahů včetně odborných revizí, prohlídeka zkoušek a dle zvláštního oprávnění a v jeho rozsahu 30.11.1988 - 9.10.1991
dále opravy motorových vozidel, opravy klempířské, drobnéinstalatérské práce a půjčování průmyslového zboží 30.11.1988 - 9.10.1991
maloobchodní prodej vlastních výrobků, doplňkový prodej výrobkůsouvisejících s poskytovanými službami a dále maloobchodníčinnost v oborech potřeby pro motoristy, zařízení dílena garáží, jednoduché elektrické spotřebiče, drobné dopravníprostředky, sportovní potřeby a doplňky pro domácnost 30.11.1988 - 9.10.1991
Výroba v oborech:kovovýroba, zejména strojní obrábění, lisování plechů včetněvýroby lisovacích přípravků a to včetně kooperací, kovovýnábytek, kovové obaly a kazety, jednoduchá elektrická zařízenía výroba atypických výtahů dle zvláštního oprávnění a v jehorozsahu: montáže výtahů, parních kotlů včetně šamotovýchvyzdívek, ústředního topení, plynospotřebičů a propanbutanovýchstanic včetně rozvodu plynů a to dle zvláštního oprávnění a vjeho rozsahu 18.11.1981 - 30.11.1988
Projekční činnost dle zvláštního oprávnění a v jeho rozsahu voboru ústředního vytápění, parovodních sítí, strojnětechnologických částí kotelen, rozvodu plynů v budovách včetněrozpočtování a zkapalněného topného plynu v obytných budováchvčetně rozpočtování a elektrických výtahů. 18.11.1981 - 30.11.1988
Poskytování služeb v oborech výše uvedených, zejména opravyvýtahů, parních kotlů včetně šamotových vyzdívek, ústředníhotopení a plynospotřebičů včetně televizí a prohlídek a to dlezvláštního oprávnění a v jeho rozsahu, dále opravy motorovýchvozidel, opravy klempířské a drobné instalatérské práce. 18.11.1981 - 30.11.1988
Výroba v oborech:kovovýroba, zejména strojní obrábění, včetně kooperací, kovovýnábytek, montáže výtahů, parních kotlů včetně šamotovýchvyzdívek, ústředního topení, plynospotřebičů, projekční činnostv rámci zvláštního oprávnění v oboru ústředního vytápěníparovodních sítí, strojně technologické části kotelen, rozvoduplynů v budovách včetně rozpočtování a zkapalněného topnéhoplynu v obytných budovách včetně rozpočtování a elektrickýchvýtahů 22.3.1976 - 18.11.1981
Poskytování služeb v oborech výše uvedených, dále opravymotorových vozidel, opravy klempířské a drobné instalatérsképráce. 22.3.1976 - 18.11.1981
Výroba, opravářské a údržbářské práce v odvětví Kovo, zejména vtěchto základních oborech - parní kotle, výtahy, ústřední topenía různá kovovýroba - poskytování služeb obyvatelstvu aorganizacím v oboru opravy motorových vozidel a plynospotřebičů- obchodní činnost, související s výrobou, opravářskými,údržbářskými pracemi a se zajišťováním služeb. 15.10.1970 - 22.3.1976

vedení firmy KOVOS družstvo Teplice

Statutární orgán KOVOS družstvo Teplice

Platnost údajů od - do
Předseda družstva Karel Špitálník 6.11.2015
Vznik funkce 22.7.2010
Adresa: Růžová 595 , 289 22 Lysá nad Labem Česká republika
Růžová 595/16, 289 22 Lysá nad Labem
Člen Vilém Demus 24.11.1951 - 18.12.1952
Adresa: Česká republika
Teplice II, Wolkerova
Místopředseda Antonín Zetek 24.11.1951 - 7.3.1955
Adresa: Masarykova 48 , Teplice Česká republika
Teplice, Masarykova 48
Člen Antonín Vízek 24.11.1951 - 7.3.1955
Adresa: Česká republika
Teplice II, Stalinova
Člen Alois Janeček 24.11.1951 - 7.3.1955
Adresa: Dlouhá 13 , Teplice Česká republika
Teplice, Dlouhá ul. 13
Předseda Gustav Ondráček 24.11.1951 - 7.3.1955
Adresa: Havířská 1012 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Havířská 1012
Člen Josef Schusser 18.12.1952 - 7.3.1955
Adresa: Alejní 50 , Lázně Teplice I Česká republika
Lázně Teplice I, Alejní ul. 50
Člen Karel Pomahač 7.3.1955 - 7.3.1955
Adresa: Gottwaldova 587 , Most Česká republika
Most, Gottwaldova 587
Člen Josef Hrnčiřík 7.3.1955 - 7.3.1955
Adresa: Stříbrnická 18 , Ústí nad Labem Česká republika
Ústí nad Labem, Stříbrnická 18
Člen František Ondrisek 7.3.1955 - 7.3.1955
Adresa: Školní 19 , Teplice Česká republika
Teplice, Školní 19
Člen Gustav Ondráček 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: Havířská 1012 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Havířská 1012
Člen Oldřich Černý 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: Gottwaldova 383 , Krupka Česká republika
Krupka, Gottwaldova 383, okres Teplice
Předseda do svolání valné hromady Alois Janeček 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: Česká republika
.
Člen Josefa Kostková 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: 13 , Nová Ves Česká republika
Nová Ves, čp. 13, okres Teplice
Člen František Vanča 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: Leninova 14 , Litoměřice Česká republika
Litoměřice, Leninova 14
Člen Přemysl Kubát 7.3.1955 - 3.1.1957
Adresa: Baarova 26 , Děčín Česká republika
Děčín, Baarova 26
Předseda do svolání valné hromady Alois Janeček 7.3.1955 - 15.4.1959
Adresa: Dlouhá 13 , Teplice I Česká republika
Teplice I, Dlouhá 13
Člen Miloslav Malý 7.3.1955 - 15.4.1959
Adresa: K.Čapka 1331 , Teplice Česká republika
Teplice, K.Čapka 1331/25
Člen František Kandler 15.4.1959 - 20.11.1962
Adresa: Březová 138 , Děčín III Česká republika
Děčín III, Březová 138/48
Člen František Svoboda 15.4.1959 - 20.11.1962
Adresa: 516 , Trmice Česká republika
Trmice 516, okres Ústí nad Labem
Předseda Jaroslav Aim 15.4.1959 - 13.8.1963
Adresa: Česká republika
.
Člen František Klaub 15.4.1959 - 7.7.1964
Adresa: Česká republika
.
Člen Josef Borl 15.4.1959 - 7.7.1964
Adresa: Dobrovolců 15 , Teplice I Česká republika
Teplice I, Dobrovolců 15
Člen František Manyoki 15.4.1959 - 7.7.1964
Adresa: Fučíkova 20 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Fučíkova 20/125
Člen František Hájek 20.11.1962 - 7.7.1964
Adresa: 237 , Markvartice Česká republika
Markvartice 237
Člen Věra Hejtmánková 20.11.1962 - 7.7.1964
Adresa: Pařížská 1511 , Teplice Česká republika
Teplice, Pařížská 1511/4
Člen Ivan Švajka 20.11.1962 - 7.7.1964
Adresa: Ferlingerova 258 , Novosedlice Česká republika
Novosedlice, Ferlingerova 258, okres Teplice
Člen Jindra Záklasníková 29.5.1958 - 12.5.1966
Adresa: Česká republika
.
Člen Petr Linhart 20.11.1962 - 12.5.1966
Adresa: Tř.Nádeníků 269 , Řetenice Česká republika
Řetenice, Tř.Nádeníků 269
Člen Jiří Kosty 7.7.1964 - 12.5.1966
Adresa: Pionýrská 1157 , Teplice iI Česká republika
Teplice iI, Pionýrská 1157
Člen František Bartoš 7.7.1964 - 12.5.1966
Adresa: 295 , Bohosudov Česká republika
Bohosudov 295
Člen František Opl 7.7.1964 - 7.3.1969
Adresa: Leninova 270 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Leninova 270/172
Člen Vladimír Slepička 7.7.1964 - 7.3.1969
Adresa: 128 , Verneřice Česká republika
Verneřice 128, okres Děčín
Člen Roman Jůza 12.5.1966 - 7.3.1969
Adresa: Hejdukova 9 , Teplice Česká republika
Teplice, Hejdukova 9
Člen Václav Podhorský 12.5.1966 - 7.3.1969
Adresa: Mlýnská 282 , Teplice Česká republika
Teplice, Mlýnská 282/3
Místopředseda Zdeněk Kubát 7.7.1964 - 24.6.1969
Adresa: Dubská 37 , Teplice Česká republika
Teplice, Dubská 37
Předseda František Tomášek 13.8.1963 - 9.12.1970
Adresa: Koněvova 72 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Koněvova 72
Člen Jaroslav Šnek 24.6.1969 - 9.12.1970
Adresa: Čs.legií 15 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Čs.legií 15
Člen Václav Hlaváč 12.5.1966 - 18.1.1972
Adresa: Bulharská 1938 , Teplice Česká republika
Teplice, Bulharská 1938
Místopředseda Vladimír Slepička 7.3.1969 - 18.1.1972
Adresa: 128 , Verneřice Česká republika
Verneřice 128, okres Děčín
Člen Zdeněk Kubát 15.10.1970 - 18.1.1972
Adresa: Dubská 37 , Teplice Česká republika
Teplice, Dubská 37
Člen Josef Bórl 15.10.1970 - 18.1.1972
Adresa: Čsl.dobrovolců 903 , Teplice Česká republika
Teplice, Čsl.dobrovolců 903/15
Člen Jaroslav Hřebík 7.7.1964 - 1.8.1974
Adresa: 276 , Markvartice Česká republika
Markvartice 276
Člen Drahoš Sýkora 12.5.1966 - 1.8.1974
Adresa: Boženy Němcové 6 , Litoměřice Česká republika
Litoměřice, Boženy Němcové 6
Člen Karel Hromádka 7.3.1969 - 1.8.1974
Adresa: Alejní 1918 , Teplice Česká republika
Teplice, Alejní 1918/1
Člen Zdeněk Feigl 7.3.1969 - 1.8.1974
Adresa: Vít.Nezvala 2540 , Most Česká republika
Most, Vít.Nezvala 2540
Místopředseda Josef Börl 18.1.1972 - 1.8.1974
Adresa: Čsl.dobrovolců 903 , Teplice Česká republika
Teplice, Čsl.dobrovolců 903/15
Člen Jindřiška Záklasníková 18.1.1972 - 20.11.1974
Adresa: Údolní 151 , Úštěk Česká republika
Úštěk, Údolní 151, okres Litoměřice
Člen Jaroslav Nachtman 7.3.1969 - 21.12.1978
Adresa: R.Svobodové 4 , Teplice Česká republika
Teplice, R.Svobodové 4
Člen Jaroslav Platil 18.1.1972 - 21.12.1978
Adresa: Dělnická 268 , Proboštov Česká republika
Proboštov, Dělnická 268, okres Teplice
Člen Jiří Hamouz 1.8.1974 - 21.12.1978
Adresa: 192 , Třebenice Česká republika
Třebenice 192
Člen Zdenka Herbstová 1.8.1974 - 21.12.1978
Adresa: Bratislavská 2529 , Teplice III Česká republika
Teplice III, Bratislavská 2529
Člen Miroslav Kejmar 1.8.1974 - 21.12.1978
Adresa: Fučíkova 18 , Sobědruhy Česká republika
Sobědruhy, Fučíkova 18
Místopředseda Václav Polanský 1.8.1974 - 12.6.1980
Adresa: Česká republika
.
Člen Jaroslava Čiperová 1.8.1974 - 18.2.1983
Adresa: Gottwaldova 149 , Úštěk Česká republika
Úštěk, Gottwaldova 149, okres Litoměřice
Člen Bronislav Čmelík 1.8.1974 - 18.2.1983
Adresa: Tolstého 1215 , Ústí nad Labem Česká republika
Ústí nad Labem, Tolstého 1215
Člen Stanislav Kovář 1.8.1974 - 18.2.1983
Adresa: 161 , Verneřice Česká republika
Verneřice 161, okres Děčín
Člen Hana Plachá 21.12.1978 - 18.2.1983
Adresa: Svobody 282 , Osek Česká republika
Osek, Svobody 282
Člen Michal Strnadel 21.12.1978 - 19.11.1987
Adresa: 93 , Srbice Česká republika
Srbice 93, okres Teplice
Předseda Jaroslav Šnek 9.12.1970 - 11.3.1989
Adresa: Čs.legií 15 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Čs.legií 15
Člen Helena Volhejnová 18.1.1972 - 18.5.1990
Adresa: Janáčkova 1 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Janáčkova 1
Člen Rudolf Lukáš 21.12.1978 - 18.5.1990
Adresa: Čelakovského 1134 , Most Česká republika
Most, Čelakovského 1134/11, bl.519
Člen František Ungerman 21.12.1978 - 18.5.1990
Adresa: Husova 13 , Duchcov Česká republika
Duchcov, Husova 13, okres Teplice
Člen Viktor Vaňha 21.12.1978 - 18.5.1990
Adresa: Osecká 74 , Duchcov Česká republika
Duchcov, Osecká 74, okres Teplice
Místopředseda Jaroslav Nachtman 12.6.1980 - 18.5.1990
Adresa: gen.Svobody 4 , Teplice II Česká republika
Teplice II, gen.Svobody 4
Člen Josef Šavrda 18.2.1983 - 18.5.1990
Adresa: Lounská 36 , Teplice Česká republika
Teplice, Lounská 36
Člen Zdeněk Prskavec 18.2.1983 - 18.5.1990
Adresa: 321 , Verneřice Česká republika
Verneřice 321, okres Děčín
Člen Olga Gabčanová 18.2.1983 - 18.5.1990
Adresa: Údolní 66 , Úštěk Česká republika
Úštěk, Údolní 66, okres Litoměřice
Člen Miroslav Tvrdý 19.11.1987 - 18.5.1990
Adresa: S.K.Neumanna 408 , Sobědruhy Česká republika
Sobědruhy, S.K.Neumanna 408
Předseda Jaroslav Šnek 11.3.1989 - 18.5.1990
Adresa: Gagarinova 1429 , Teplice 2 Česká republika
Teplice 2, Gagarinova 1429
Člen Blanka Horníková 18.2.1983 - 9.10.1991
Adresa: Pod Doubravkou 2898 , Teplice Česká republika
Teplice, Pod Doubravkou 2898
Člen Jaromír Pospíšil 18.5.1990 - 9.10.1991
Adresa: Koněvova 1262 , Teplice Česká republika
Teplice, Koněvova 1262
Člen Vladimír Muzička 18.5.1990 - 9.10.1991
Adresa: 40 , Zabrušany Česká republika
Zabrušany 40, okres Teplice
Člen Ludmila Milfaitová 18.5.1990 - 9.10.1991
Adresa: Markvartice 243 , Česká Kamenice Česká republika
Česká Kamenice, Markvartice 243, okres Děčín
Člen Zdeněk Dobrý 18.5.1990 - 9.10.1991
Adresa: Jižní 1843 , Česká Lípa Česká republika
Česká Lípa, Jižní 1843
Člen představenstva JUDr. Alois Dvořák 9.10.1991 - 13.11.1992
Adresa: Kubánské revoluce 2321 , Teplice Česká republika
Teplice, Kubánské revoluce 2321/20
Člen Ladislav Klaška 18.5.1990 - 12.7.1994
Adresa: Proboštovská 284 , Proboštov Česká republika
Proboštov, Proboštovská 284, okres Teplice
Člen představenstva Josef Kačín 9.10.1991 - 12.7.1994
Adresa: Bulharská 3 , Teplice Česká republika
Teplice, Bulharská 3
Předseda Ing. Jan Kučírek 18.5.1990 - 24.8.1995
Adresa: Fučíkova 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Fučíkova 1611
Člen představenstva Emil Vojtíšek 9.10.1991 - 24.8.1995
Adresa: Kollárova 1459 , Teplice Česká republika
Teplice, Kollárova 1459/21
Člen představenstva Norbert Mazzolini 12.7.1994 - 24.8.1995
Adresa: Přítkovská 1609 , Teplice II Česká republika
Teplice II, Přítkovská 1609/6
Člen Vladimír Kubík 18.5.1990 - 4.2.1998
Adresa: Křížova 895 , Most Česká republika
Most, Křížova 895/7/710
Člen představenstva Jiří Zelený 9.10.1991 - 4.2.1998
Adresa: 1.máje 30 , Úštěk Česká republika
Úštěk, 1.máje 30, okres Litoměřice
Člen představenstva Emil Vojtíšek 24.8.1995 - 4.2.1998
Adresa: Štúrova 1262 , Teplice Česká republika
Teplice, Štúrova 1262
Místopředseda Karel Hromádka 18.5.1990 - 27.6.2001
Zánik funkce 5.4.2001
Adresa: Pařížská 4 , Teplice Česká republika
Teplice, Pařížská 4/1511
Člen František Janoušek 18.5.1990 - 27.6.2001
Zánik funkce 5.4.2001
Adresa: 316 , Verneřice Česká republika
Verneřice 316, okres Děčín
Předseda Ing. Jan Kučírek 24.8.1995 - 27.6.2001
Zánik funkce 5.4.2001
Adresa: Přítkovská 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Přítkovská 1611/10
Člen představenstva Ing. Pavel Pokorný 24.8.1995 - 27.6.2001
Zánik funkce 5.4.2001
Adresa: Přítkovská 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Přítkovská 1611/10
Člen představenstva Zdeněk John 4.2.1998 - 27.6.2001
Zánik funkce 5.4.2001
Adresa: Osecká 74 , Duchcov Česká republika
Duchcov, Osecká 74
Předseda Ing. Jan Kučírek 27.6.2001 - 10.12.2001
Vznik funkce 5.4.2001
Zánik funkce 28.6.2001
Adresa: Přítkovská 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Přítkovská 1611/10
Místopředseda Karel Hromádka 27.6.2001 - 10.12.2001
Vznik funkce 5.4.2001
Zánik funkce 28.6.2001
Adresa: Pařížská 4 , Teplice Česká republika
Teplice, Pařížská 4/1511
Člen představenstva František Janoušek 27.6.2001 - 10.12.2001
Vznik funkce 5.4.2001
Zánik funkce 28.6.2001
Adresa: 316 , Verneřice Česká republika
Verneřice 316, okres Děčín
Člen představenstva Ing. Pavel Pokorný 27.6.2001 - 10.12.2001
Vznik funkce 5.4.2001
Adresa: Přítkovská 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Přítkovská 1611/10
Člen představenstva Zdeněk John 27.6.2001 - 10.12.2001
Vznik funkce 5.4.2001
Zánik funkce 28.6.2001
Adresa: Nedbalova 1836 , Teplice Česká republika
Teplice, Nedbalova 1836
Místopředseda představenstva Ing. Pavel Pokorný 10.12.2001 - 28.3.2002
Vznik členství 5.4.2001
Vznik funkce 28.6.2001
Zánik funkce 31.12.2001
Adresa: Přítkovská 1611 , Teplice Česká republika
Teplice, Přítkovská 1611/10
Člen představenstva Mgr. Martina Svoboda 10.12.2001 - 28.3.2002
Vznik členství 18.10.2001
Zánik členství 31.12.2001
Adresa: Laubeho 14 , 415 01 Teplice Česká republika
Teplice, Laubeho 14, PSČ 41501
Předseda představenstva Karel Špitálník 10.12.2001 - 23.7.2005
Zánik členství 22.4.2005
Vznik funkce 18.10.2001
Zánik funkce 22.4.2005
Adresa: Růžová 595 , 289 22 Lysá nad Labem Česká republika
Lysá nad Labem, Růžová 595, PSČ 28922
Člen představenstva JUDr. Petr Hůla 10.12.2001 - 23.7.2005
Vznik členství 18.10.2001
Zánik členství 22.4.2005
Adresa: Stříbrná Lhota 939 , 252 10 Mníšek pod Brdy Česká republika
Mníšek pod Brdy, Stříbrná Lhota 939, PSČ 25210
Člen představenstva Ing. Petr Báša 10.12.2001 - 23.7.2005
Vznik členství 18.10.2001
Zánik členství 22.4.2005
Adresa: Jižní 2233 , 288 00 Nymburk Česká republika
Nymburk, Jižní 2233, PSČ 28800
předseda družstva Karel Špitálník 23.7.2005 - 6.8.2012
Vznik funkce 22.4.2005
Zánik funkce 22.7.2010
Adresa: Růžová 595 , 289 22 Lysá nad Labem Česká republika
Lysá nad Labem, Růžová 595, PSČ 28922
Předseda družstva Karel Špitálník 6.8.2012 - 6.11.2015
Vznik funkce 22.7.2010
Adresa: Růžová 595 , 289 22 Lysá nad Labem Česká republika
Lysá nad Labem, Růžová 595, PSČ 28922

Sbírka Listin KOVOS družstvo Teplice

Spisová značka listiny Typ Příslušný soud Datum vzniku Doručena na soud Založena do složky Množství stránek
DrXXVIII 54/SL 55 účetní závěrka [2014], výroční zpráva [2014], zpráva o vztazích, zpráva auditora Krajský soud v Ústí nad Labem 27.5.2015 27.7.2015 28.7.2015 36
DrXXVIII 54/SL 54 účetní závěrka [2013], výroční zpráva [2013], zpráva o vztazích, zpráva auditora Krajský soud v Ústí nad Labem 19.5.2014 15.8.2014 8.9.2014 36
DrXXVIII 54/SL 53 účetní závěrka [2013], výroční zpráva [2013], zpráva o vztazích, zpráva auditora Krajský soud v Ústí nad Labem 19.5.2014 4.8.2014 1.9.2014 44
DrXXVIII 54/SL 52 notářský zápis NZ 96/2014 Krajský soud v Ústí nad Labem 13.8.2014 14.8.2014 19.8.2014 20
DrXXVIII 54/SL 51 účetní závěrka [2012]  Př Krajský soud v Ústí nad Labem 20.6.2013 21.6.2013 1
DrXXVIII 54/SL 50 účetní závěrka [2012], výroční zpráva [2012], zpráva o vztazích, zpráva auditora Krajský soud v Ústí nad Labem 25.4.2013 20.6.2013 21.6.2013 35
DrXXVIII 54/SL 49 notářský zápis - NZ 33/2012 Krajský soud v Ústí nad Labem 7.6.2012 8.6.2012 15.8.2012 4
DrXXVIII 54/SL 48 rozhod. o statut. orgánu - zápis z čl.schůze Krajský soud v Ústí nad Labem 22.7.2012 8.6.2012 14.8.2012 2
DrXXVIII 54/SL 47 účetní závěrka - 2011- Př Krajský soud v Ústí nad Labem 25.6.2012 29.6.2012 6
DrXXVIII 54/SL 46 účetní závěrka, výroční zpráva, zpráva auditora - 2011 Krajský soud v Ústí nad Labem 23.3.2012 25.6.2012 29.6.2012 33
DrXXVIII 54/SL 45 účetní závěrka, výroční zpráva - 2010 Krajský soud v Ústí nad Labem 2.5.2011 3.6.2011 3.6.2011 38
DrXXVIII 54/SL 44 výroční zpráva - 2009 Krajský soud v Ústí nad Labem 29.6.2010 13.7.2010 13.7.2010 38
DrXXVIII 54/SL 43 výroční zpráva - 2008 Krajský soud v Ústí nad Labem 12.5.2009 8.7.2009 37
DrXXVIII 54/SL 42 výroční zpráva - 2007 Krajský soud v Ústí nad Labem 29.3.2008 27.6.2008 37
DrXXVIII 54/SL 41 výroční zpráva rok 2006 Krajský soud v Ústí nad Labem 15.6.2007 4.7.2007 40
DrXXVIII 54/SL 40 výroční zpráva rok 2005 Krajský soud v Ústí nad Labem 30.3.2006 4.8.2006 37
DrXXVIII 54/SL 39 podpisové vzory - Karel Špitálník Krajský soud v Ústí nad Labem 9.6.2005 16.11.2005 1
DrXXVIII 54/SL 38 rozhod. o statut. orgánu - zápis z členské schůze Krajský soud v Ústí nad Labem 22.4.2005 16.11.2005 3
DrXXVIII 54/SL 37 notářský zápis NZ 204/2005 - stanovy Krajský soud v Ústí nad Labem 22.4.2005 16.11.2005 16
DrXXVIII 54/SL 36 výroční zpráva rok 2004 Krajský soud v Ústí nad Labem 21.3.2005 30.6.2005 36
DrXXVIII 54/SL 35 účetní závěrka, výroční zpráva rok 2003 Krajský soud v Ústí nad Labem 7.6.2004 23.6.2004 47
DrXXVIII 54/SL 34 účetní závěrka, výroční zpráva - rok 2002 Krajský soud v Ústí nad Labem 5.6.2003 3.10.2003 46
DrXXVIII 54/SL 25 notářský zápis, rozhod. o statut. orgánu NZ 257/2001 Krajský soud v Ústí nad Labem 28.6.2001 21.1.2002 30
DrXXVIII 54/SL 14 stanovy společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem 10.6.2000 10.10.2000 14
DrXXVIII 54/SL 13 stanovy společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem 29.5.1999 13.9.1999 14
DrXXVIII 54/SL 9 účetní závěrka -příloha za r.1998 Krajský soud v Ústí nad Labem 5.8.1999 8
DrXXVIII 54/SL 8 účetní závěrka -výroční zpráva za rok 1998 Krajský soud v Ústí nad Labem 29.5.1999 5.8.1999 10
DrXXVIII 54/SL 7 účetní závěrka rok 1997 Krajský soud v Ústí nad Labem 15.4.1998 19.1.1999 22
DrXXVIII 54/SL 5 notářský zápis NZ 79/97 Krajský soud v Ústí nad Labem 3.10.1997 6.11.1998 23
DrXXVIII 54/SL 4 ostatní usnesení členské schůze Krajský soud v Ústí nad Labem 22.6.1996 6.11.1998 2

Výpis ze živnostenského rejstříku

Základní údaje KOVOS družstvo Teplice

IČO (identifikační číslo) 00029289
Jméno KOVOS družstvo Teplice
Právní forma podnikání Družstvo
Přidělený úřad Městský úřad Děčín
Vznik první živnosti: 9.10.1991
Celkový počet živností: 23
Aktivních živností: 2

Sídlo KOVOS družstvo Teplice

Živnosti a provozovny KOVOS družstvo Teplice

Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti
  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků

  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Aktivní
Vznik oprávnění 14.10.1992
Provozovna č. 1
Provozovna Dlouhá 67/39, Teplice 415 01
Identifikační číslo provozovny 1001639201
Druh provozovny kolaudovaná
Obory činností
  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků

  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů

Zahájení provozování 9.6.1993
Provozovna č. 2
Provozovna Okružní 300, Verneřice 407 25
Identifikační číslo provozovny 1002194555
Druh provozovny kolaudovaná
Obory činností
  • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků

  • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů

  • Velkoobchod a maloobchod

  • Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

Zahájení provozování 6.12.2010

Živnost č. 2 Zámečnictví, nástrojářství

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Aktivní
Vznik oprávnění 19.10.1992
Provozovna č. 1
Provozovna Dlouhá 67/39, Teplice 415 01
Identifikační číslo provozovny 1001639201
Druh provozovny kolaudovaná
Zahájení provozování 22.10.1992
Provozovna č. 2
Provozovna 407 25 Verneřice
Identifikační číslo provozovny 1001639243
Druh provozovny jiný
Zahájení provozování 26.2.1997
Provozovna č. 3
Provozovna Okružní 300, Verneřice 407 25
Identifikační číslo provozovny 1002194555
Druh provozovny kolaudovaná
Zahájení provozování 6.12.2010

Živnost č. 3 Prodej pohonných hmot a maziv

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 9.10.1991
Zánik oprávnění 13.9.1995

Živnost č. 4 Montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení,plnění tlakových nádob na plyny v rozsahu Oprávnění IBP Ústí n/L., č.j.3945/7.21/84 a Osvědčení ev.č. 106/7.00/80-R-PZ,C,F,G

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 21.5.1997

Živnost č. 5 Výroba, instalace a opravy ústředního vytápění a větrání

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 31.12.1995

Živnost č. 6 Výroba, montáž, opravy, rekonstrukce a periodické zkoušky vyhrazených tlakových zařízení v rozsahu Oprávnění IBP Ústí n/L,ev.č.015/7.00/83/TZ, ze dne 21.4.1983

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 31.12.1995

Živnost č. 7 Revize a zkoušky provozovaných kotlů a tlakových nádob v rozsahu Osvědčení IBP Ústí n/L. ev.č. 252/7.00/82-R-K2, ev.č.251/7.00/82-Z-K

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 31.12.1995

Živnost č. 8 Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení, kotlů a tlakových nádob, periodické zkoušky nádob na plyny

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 31.7.2000

Živnost č. 9 Projektová činnost v investiční výstavbě special. ústřední vytápění, rozvody plynu

Druh živnosti Ohlašovací vázaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 1.10.1992
Zánik oprávnění 17.2.1997

Živnost č. 10 Výroba kovového spotřebního zboží

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 14.10.1992
Zánik oprávnění 30.6.2008

Živnost č. 11 Specializovaný maloobchod

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 14.10.1992
Zánik oprávnění 30.6.2008

Živnost č. 12 Velkoobchod

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 14.10.1992
Zánik oprávnění 30.6.2008

Živnost č. 13 Povrchové úpravy a svařování kovů

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 14.10.1992
Zánik oprávnění 30.6.2008

Živnost č. 14 Výroba nástrojů

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 31.12.1995

Živnost č. 15 Opravy motorových vozidel

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 1.11.1995

Živnost č. 16 Nástrojářství

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 25.9.2002

Živnost č. 17 Klempířství

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 31.7.2000

Živnost č. 18 Zednictví

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 31.7.2000

Živnost č. 19 Topenářství

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 31.7.2000

Živnost č. 20 Vodoinstalatérství

Druh živnosti Ohlašovací řemeslná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 19.10.1992
Zánik oprávnění 31.7.2000

Živnost č. 21 Nákup, prodej a přeprava zbraní podléhajících registraci podle zákona

Druh živnosti Koncesovaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 9.6.1993
Zánik oprávnění 22.9.2003

Živnost č. 22 Nákup, prodej a přeprava střeliva do zbraní podléhajících registraci podle zákona

Druh živnosti Koncesovaná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 9.6.1993
Zánik oprávnění 22.9.2003

Živnost č. 23 Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software

Druh živnosti Ohlašovací volná
Stav živnosti Zaniklá
Vznik oprávnění 18.3.1998
Zánik oprávnění 9.6.2005
Pozor: Od 1.7.2008 byl novelou živnostenského zákona redukován počet živností. Toto je jedna ze živností, která v roce 2008 zanikla.

Statutární orgán KOVOS družstvo Teplice

Člen statutárního orgánu Karel Špitálník

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje KOVOS družstvo Teplice

IČO: 00029289
Firma: KOVOS družstvo Teplice
Právní forma: Družstvo
Okres: Děčín
Základní územní jednotka: Verneřice
Počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
Institucionální sektor: Nefinanční podniky soukromé národní
Datum vzniku: 25.2.1986

Sídlo KOVOS družstvo Teplice

Sídlo: Okružní 300, Verneřice 407 25

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Povrchová úprava a zušlechťování kovů
Výroba zámků a kování
Výroba ostatních kovodělných výrobků
Nespecializovaný velkoobchod
Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
Činnosti v oblasti informačních technologií
tracking image