Hlavní navigace

FIRMA JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci IČO: 45271992

JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: .

JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci (45271992) je Společnost s ručením omezeným. Nemá žádnou živnost.

Jako zdroj dat o JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci nám sloužily tyto stránky:

Výpis dat pro JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.

Výpis ze živnostenského rejstříku

Výpis z RES (Registr ekonomických subjektů)

Základní údaje JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci

IČO: 45271992
Firma: JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Okres: Praha
Základní územní jednotka: Praha-Petrovice
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Institucionální sektor: Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku: 28. 4. 1992

Sídlo JAFROL spol. s r.o.v českém jazyce, JAFROL Ltd. v anglickém jazyce, JAFROL GmBH v německém jazyce v likvidaci

Sídlo: Rezlerova 308, Praha 10900

Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)

Nespecializovaný velkoobchod