CGE Engineering s.r.o. má aktuální nebo historický záznam v těchto rejstřících: obchodní rejstřík, registr ekonomických subjektů.
CGE Engineering s.r.o. (24854948) je Společnost s ručením omezeným. Sídlí na adrese Sluneční 479, 29442 Luštěnice. Do obchodního rejtříku byla zapsána dne 20. 3. 2026 CGE Engineering s.r.o. má dva obory činností.
Jako zdroj dat o CGE Engineering s.r.o. nám sloužily tyto stránky:
Výpis dat pro CGE Engineering s.r.o. na portále firmy.euro.cz obsahuje pouze takové informace, které lze dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zveřejňovat i bez souhlasu subjektu těchto údajů.
| Soud: | Městský soud v Praze | 20. 3. 2026 |
|---|---|---|
| Spisová značka: | C 444865 | |
| IČO (identifikační číslo osoby): | 24854948 | |
| Jméno: | CGE Engineering s.r.o. | |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným | 20.3.2026 |
| Zapsána dne: | 20.3.2026 | |
| Základní kapitál | 1 000 Kč | |
|---|---|---|
| Splaceno | - | |
| Platnost od - do | 20.3.2026 | |
| Platnost údajů od - do | ||
| Adresa: | Sluneční 479, Luštěnice 29442, Česká republika | 20.3.2026 |
|---|---|---|
| Platnost údajů od - do | |
|---|---|
| Provádění staveb, jejich změn a odstraňování | 20.3.2026 |
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s obory činnosti: - Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků - Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků - Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin - Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků - Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - Výroba strojů a zařízení - Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - Projektování pozemkových úprav - Testování, měření, analýzy a kontroly - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - Fotografické služby - Překladatelská a tlumočnická činnost - Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu - Poskytování technických služeb | 20.3.2026 |
| Jednatel | Vladimír Soumar |
|---|---|
| Ve funkci | od 20.3.2026 |
| Adresa | náměstí Míru 1004, 29301 Mladá Boleslav |
| IČO: | 24854948 |
|---|---|
| Firma: | CGE Engineering s.r.o. |
| Právní forma: | Společnost s ručením omezeným |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Základní územní jednotka: | Luštěnice |
| Počet zaměstnanců: | Neuvedeno |
| Institucionální sektor: | Národní soukromé nefinanční podniky |
| Datum vzniku: | 20. 3. 2026 |
| Sídlo: | Sluneční 479, Luštěnice 29442 |
|---|
| Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
| Výstavba bytových a nebytových budov |