Chrudim, Pardubický kraj - OSVČ, firmy a osoby v okresu Chrudim

Základní údaje o okrese Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický kraj
Kraj před rokem 1960: Východočeský

Firmy a podnikatelé v okrese Chrudim

Firmy a OSVČ zapsané v OR v okrese Chrudim

Jméno subjektu IČO Sídlo Zapsána dne
PROVAS HLINSKO, z.s. 01466666 U Lípy 1540 , Hlinsko 539 01 6.1.2016
PROVAS HLINSKO, z.s. 01466666 Májová 1552 , Hlinsko 539 01 1.1.2014
MX Team Prachovice z.s. 04225759 Obchodní 137 , Prachovice 538 04 28.7.2015
Studničáci, z. s. 03403092 140 , Studnice 539 01 2.9.2014
Komunitní škola Chrast, z.s. 22727060 U Pošty 5 , Chrast 538 51 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Orel 68249047 67 , Orel 538 21 5.3.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Orel 68249047 , 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nabočany 68248954 16 , Nabočany 538 62 26.2.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nabočany 68248954 , 1.1.2014
Libor Jindřichovský 69117900 Jungmannova 911 , Hlinsko 539 01 29.1.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Běstvina 68248211 98 , Běstvina 538 45 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pokřikov 68249136 93 , Pokřikov 539 01 26.2.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pokřikov 68249136 93 , Pokřikov 539 01 13.3.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pokřikov 68249136 , 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hluboká 68248431 36 , Hluboká 539 73 5.3.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hluboká 68248431 , 1.1.2014
Spolek pěveckého sboru RUBEŠ 60102772 Havlíčkova 360 , Skuteč 539 73 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nový Dvůr 68249004 102 , Podhořany u Ronova 538 41 5.3.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nový Dvůr 68249004 , 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bojanov 60102802 37 , Bojanov 538 26 26.2.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bojanov 60102802 , 1.1.2014
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Na Vyhlídce Chrudim 72562676 Topolská 687 , Chrudim 537 05 1.1.2014
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vížky 68249616 15 , Lukavice 538 21 17.3.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Trhová Kamenice 68249519 5. května 45 , Trhová Kamenice 539 52 5.3.2015
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Trhová Kamenice 68249519 , 1.1.2014

Firmy a OSVČ zapsané v RŽP v okrese Chrudim

Jméno subjektu IČO subjektu Sídlo Vznik první živnosti Živností (aktivních)
Markéta Kovářová 60880007 náměstí Josefa Haška 14 , Chroustovice 538 63 26.5.1994 7(2)
Jiří Petržilka 40100006 150 , Bojanov 538 26 14.9.2005 2(2)
Martin Sotona 13190008 Tyršova 305 , Chrast 538 51 20.7.1992 3(2)
Petr Pilař 46520007 Palackého třída 76 , Chrudim 537 01 15.9.1992 4(2)
Jaroslava Mudruňková 74260006 190 , Chrudim 538 31 1.2.2007 3(2)
Miloš Staněk 15330001 nám. Prof. Č. Strouhala 30 , Seč 538 07 3.12.1992 3(1)
Pavel Krejčí 45520003 Žitná 1491 , Hlinsko 539 01 23.3.1992 12(3)
Rudolf Kučera 14510006 Čs. partyzánů 8 , Chrudim 537 01 29.9.1992 10(3)
Josef Málek 11030003 33 , Lány 537 01 25.9.1992 9(4)
Marián Kovář 72890002 38 , Hluboká 539 73 1.4.2002 5(2)
Nicola Kopřivová 87900009 Jeronýmova 43 , Luže 538 54 3.6.2011 1(1)
Roman Kusý 87500001 7 , Bořice 538 62 3.1.2011 1(1)
Renata Akermanová 64220001 Resslova 1588 , Hlinsko 539 01 1.3.1996 1(1)
Radek Zindulka 01270001 Rubešova 906 , Skuteč 539 73 3.12.2012 2(2)
Tomáš Vavruša 74530003 135 , Kameničky 539 41 10.5.2007 3(2)
Antonín Donát 16250010 Na Drahách 574 , Hlinsko 539 01 29.9.1992 4(2)
Ivo Misař 63580012 U Bažantnice 785 , Heřmanův Městec 538 03 27.5.1996 3(1)
Jan Číhák 40150011 Žitná 1496 , Hlinsko 539 01 1.8.2003 2(1)
Rudolf Klouda 47400013 Novoměstská 945 , Chrudim 537 01 21.12.1992 2(0)
Dušan Trpkoš 69120013 Václavská 1070 , Chrudim 537 01 10.1.2000 5(1)
Pavel Chvojka 03350011 6 , Tisovec 539 73 29.8.2014 2(2)
Petr Vaněček 15620018 404 , Chrudim 537 01 15.12.1992 1(1)
Ivana Vostradovská 60920017 215 , Orel 538 21 30.8.1994 5(2)
Antonín Dvořák 14510014 Fűgnerova 1246 , Hlinsko 539 01 18.8.1992 1(1)
RESTAURACE MODRÁ HVĚZDA s.r.o. 28830016 Lupáčova 78 , Chrudim 537 01 19.3.2012 3(3)

Seznam provozoven v okrese Chrudim

Název IČO Živnost Číslo provozovny Začátek provozování
Miloš Staněk 15330001 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1007987286 4.10.1999
Josef Málek 11030003 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1006804439 25.9.1992
Josef Málek 11030003 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování 1006804439 3.11.1992
Radek Petr 43450008 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1001738241 3.11.1992
Renata Akermanová 64220001 Kadeřnictví 1009080059 1.9.2013
RESTAURACE MODRÁ HVĚZDA s.r.o. 28830016 Hostinská činnost 1005085960 19.3.2012
RESTAURACE MODRÁ HVĚZDA s.r.o. 28830016 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 1005085960 14.4.2014
Dana Naňková 11600012 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1007039175 20.8.1992
Josef Netolický 45520011 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 9.7.2001
Lenka Kopecká 60410027 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1005966231 9.4.2003
Zdeněk Čejka 70160023 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1000378535 10.7.2008
Jan Heřmanský 63580047 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1008374415 1.6.2011
Jan Heřmanský 63580047 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1006544674 2.6.2003
MVDr. Barbora Urbanová 71760041 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1010513877 23.9.2015
Jana Scheerová 70160040 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1009270974 25.11.2013
Jana Scheerová 70160040 Hostinská činnost 1009270974 25.11.2013
Město Hlinsko 00270059 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1009208403 1.11.2013
Marek Paulus 60920050 Hostinská činnost 1008029742 26.8.1998
Marek Paulus 60920050 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 1008029742 24.3.2014
Jindra Kolbabová 45520062 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1008080241 1.6.2010
Martin Dytrt 87720060 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1003165907 1.4.2011
Lubomír Dražil 46440071 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1009453220 1.3.2014
Ing. Jaroslav Kolísko 15190081 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1006297332 7.8.1995
Lenka Štenglová 42200091 Hostinská činnost 1001079710 2.10.2010
Lenka Štenglová 42200091 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1001079710 2.10.2010

Lidé v okrese Chrudim

Jméno Text Firma Funkce Trvání od - do
Ing Petra Dufková Dozorčí rada Textilní zkušební ústav, s.p. - 00013251 26.2.2014
Petra Dufková Dozorčí rada Textilní zkušební ústav, s.p. - 00013251 23.1.2014 - 26.2.2014
Jarmila Sokolová Statutární orgán Krajská organizace ČSŽ Pardubický kraj - 00425273 Předseda
Ing. Pavel Dufek Statutární orgán PROVAS HLINSKO, z.s. - 01466666 předseda 6.1.2016
Radek Černý Statutární orgán PROVAS HLINSKO, z.s. - 01466666 místopředseda 6.1.2016
Petra Šoltysová Plisková Statutární orgán PETILO, z.s. - 03660052 místopředseda rady 22.12.2014
Martin Bucek Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Pokladník 28.2.2016
Ladislav Ouřecký Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Předseda 28.7.2015
Petr Dolejš Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Zástupce předsedy 28.7.2015
Petr Dolejš Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Zástupce asistenta 28.7.2015
Jiří Mikan Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Zástupce sekretáře 28.7.2015
Martin Bucek Statutární orgán MX Team Prachovice z.s. - 04225759 Pokladník 28.7.2015 - 28.2.2016
Jiří Seifert Statutární orgán Studničáci, z.s. - 03403092 předseda
Lenka Budínská Statutární orgán Komunitní škola Chrast, z.s. - 22727060 předseda výboru 2.12.2015
Monika Jará Statutární orgán Komunitní škola Chrast, z.s. - 22727060 člen výboru 2.12.2015
Martina Lacmanová Statutární orgán Komunitní škola Chrast, z.s. - 22727060 pokladník 2.12.2015
Miloslav Bednář Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Orel - 68249047 starosta
Marcel Habart Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nabočany - 68248954 starosta
Jiří Kutílek Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Běstvina - 68248211 starosta
Oldřich Černík Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pokřikov - 68249136 starosta
Josef Lorenc Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hluboká - 68248431 starosta
Miroslav Pokorný Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nový Dvůr - 68249004 starosta
Michal Secký Statutární orgán SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bojanov - 60102802 starosta
Marie Houdková Statutární orgán Pionýr, z. s. Pardubická krajská organizace Pionýra - 70832439 předseda krajské organizace Pionýra
Jaromír Kulhánek Statutární orgán Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Na Vyhlídce Chrudim - 72562676 Předseda 10.3.2016

Podobné okresy

Vybraná města v okrese